Categories

NOWOŚCI

strona 31 z 31
znaleziono : 453


 WHITE LINE Pistolet 5-funkcyjny WATER CLICK

NAZWA: WHITE LINE Pistolet 5-funkcyjny WATER CLICK

NAZWA CD:

OPIS: Pistolet 5-funkcyjny wykonany z metalu. Pozwala podlewać różnymi strumieniami wody. Wyposażony w innowacyjną dźwignię do płynnej regulacji siły strumienia wody.

Cena: 34,25 PLN / szt
więcej
34,25 PLN / szt szt


 WHITE LINE Pistolet regulowany WATER CLICK

NAZWA: WHITE LINE Pistolet regulowany WATER CLICK

NAZWA CD:

OPIS: Pistolet regulowany wykonany z metalu. Pozwala podlewać różnymi strumieniami wody. Wyposażony w innowacyjną dźwignię do płynnej regulacji siły strumienia wody.

Cena: 29,30 PLN / szt
więcej
29,30 PLN / szt szt


 WHITE LINE Pistolet 7-funkcyjny SMOOTH CONTROL

NAZWA: WHITE LINE Pistolet 7-funkcyjny SMOOTH CONTROL

NAZWA CD:

OPIS: Pistolet regulowany SMOOTH CONTROL: - opatentowany sposób zamykania i otwierania przepływu wody - regulacja strumienia wody na 7 sposoby - regulacja przepływu wody - wykonany z najwyższej jakości tworzywa ABS

Cena: 29,69 PLN / szt
więcej
29,69 PLN / szt szt


 WHITE LINE Pistolet 5-funkcyjny SMOOTH CONTROL

NAZWA: WHITE LINE Pistolet 5-funkcyjny SMOOTH CONTROL

NAZWA CD:

OPIS: Pistolet regulowany SMOOTH CONTROL: - opatentowany sposób zamykania i otwierania przepływu wody - regulacja strumienia wody na 5 sposoby - regulacja przepływu wody - wykonany z najwyższej jakości tworzywa ABS

Cena: 37,02 PLN / szt
więcej
37,02 PLN / szt szt


 WHITE LINE Pistolet regulowany SMOOTH CONTROL

NAZWA: WHITE LINE Pistolet regulowany SMOOTH CONTROL

NAZWA CD:

OPIS: Pistolet regulowany SMOOTH CONTROL: - opatentowany sposób zamykania i otwierania przepływu wody - regulacja strumienia wody na 3 sposoby - regulacja przepływu wody - wykonany z najwyższej jakości tworzywa ABS

Cena: 32,07 PLN / szt
więcej
32,07 PLN / szt szt


 WHITE LINE Nypel do łączenia 2 szybkozłączy POWER JET, STANDARD

NAZWA: WHITE LINE Nypel do łączenia 2 szybkozłączy POWER JET, STANDARD

NAZWA CD:

OPIS: Nypel (dysk) do łączenia dwóch węży z zamontowanymi szybkozłączami. Dzięki zwiększeniu średnicy przepustowości wody, wydajność nypla została znacznie zwiększona. Każdy produkt z grupy WHITE LINE posiada przywieszkę z kodem kreskowym i opisem.

Cena: 1,65 PLN / szt
więcej
1,65 PLN / szt szt


 WHITE LINE Nypel do łączenia 2 szybkozłączy POWER JET

NAZWA: WHITE LINE Nypel do łączenia 2 szybkozłączy POWER JET

NAZWA CD:

OPIS: Nypel (dysk) do łączenia dwóch węży z zamontowanymi szybkozłączami. Dzięki zwiększeniu średnicy przepustowości wody, wydajność nypla została znacznie zwiększona. Każdy produkt z grupy WHITE LINE posiada przywieszkę z kodem kreskowym i opisem.

Cena: 1,95 PLN / szt
więcej
1,95 PLN / szt szt


 WHITE LINE Wkrętka do urządzeń zraszających GZ 3/4" POWER JET

NAZWA: WHITE LINE Wkrętka do urządzeń zraszających GZ 3/4" POWER JET

NAZWA CD:

OPIS: Wkrętka (adaptor) z gwintem zewnętrznym 3/4" do zraszaczy, pistoletów i wielu innych urządzeń ogrodniczych. Dzięki zwiększeniu średnicy przepustowości wody, wydajność została znacznie zwiększona. Dostępna w kolorze szarym. Każdy produkt z grupy WHITE LINE posiada przywieszkę z kodem kreskowym i opisem.

Cena: 1,76 PLN / szt
więcej
1,76 PLN / szt szt


 WHITE LINE Przyłącze na kran GW 1" / 3/4" POWER JET

NAZWA: WHITE LINE Przyłącze na kran GW 1" / 3/4" POWER JET

NAZWA CD:

OPIS: Przyłącze (adaptor) POWER JET z gwintem wewnętrznym na kran 1" i redukcją na 3/4". Zwiększona średnica przepustowości wody. Seria POWER JET nie jest kompatybilna ze złączami standardowymi. Każdy produkt z grupy WHITE LINE posiada przywieszkę z kodem kreskowym i opisem.

Cena: 2,36 PLN / szt
więcej
2,36 PLN / szt szt


 WHITE LINE Przyłącze na kran GW 1" POWER JET

NAZWA: WHITE LINE Przyłącze na kran GW 1" POWER JET

NAZWA CD:

OPIS: Przyłącze (adaptor) POWER JET z gwintem wewnętrznym na kran 1". Zwiększona średnica przepustowości wody. Seria POWER JET nie jest kompatybilna ze złączami standardowymi. Każdy produkt z grupy WHITE LINE posiada przywieszkę z kodem kreskowym i opisem.

Cena: 1,70 PLN / szt
więcej
1,70 PLN / szt szt


 WHITE LINE Przyłącze na kran GW 3/4" POWER JET

NAZWA: WHITE LINE Przyłącze na kran GW 3/4" POWER JET

NAZWA CD:

OPIS: Przyłącze (adaptor) POWER JET z gwintem wewnętrznym na kran 3/4". Zwiększona średnica przepustowości wody. Seria POWER JET nie jest kompatybilna ze złączami standardowymi. Każdy produkt z grupy WHITE LINE posiada przywieszkę z kodem kreskowym i opisem.

Cena: 1,50 PLN / szt
więcej
1,50 PLN / szt szt


 WHITE LINE Szybkozłącze 1" POWER JET

NAZWA: WHITE LINE Szybkozłącze 1" POWER JET

NAZWA CD:

OPIS: Wysokiej jakości szybkozłącze POWER JET na wąż 1". Zwiększona średnica przepustowości wody. Można je montować na dwóch końcach węża, co umożliwia szybkie przyłączenie innych elementów systemu nawadniającego z serii POWER JET . Szybkozłącze wyposażone jest w odpowiednio wyprofilowane ząbki, które zapewniają solidny montaż węży o cienkich ściankach. Seria POWER JET nie jest kompatybilna z złączami standardowymi. Każdy produkt z grupy WHITE LINE posiada przywieszkę z kodem kreskowym i opisem.

Cena: 4,84 PLN / szt
więcej
4,84 PLN / szt szt


 WHITE LINE Szybkozłącze 3/4" POWER JET

NAZWA: WHITE LINE Szybkozłącze 3/4" POWER JET

NAZWA CD:

OPIS: Wysokiej jakości szybkozłącze POWER JET na wąż 3/4". Zwiększona średnica przepustowości wody. Można je montować na dwóch końcach węża, co umożliwia szybkie przyłączenie innych elementów systemu nawadniającego z serii POWER JET . Szybkozłącze wyposażone jest w odpowiednio wyprofilowane ząbki, które zapewniają solidny montaż węży o cienkich ściankach. Seria POWER JET nie jest kompatybilna z złączami standardowymi. Każdy produkt z grupy WHITE LINE posiada przywieszkę z kodem kreskowym i opisem.

Cena: 3,87 PLN / szt
więcej
3,87 PLN / szt szt


 WHITE LINE Dysza zraszająca POWER JET

NAZWA: WHITE LINE Dysza zraszająca POWER JET

NAZWA CD:

OPIS: Tradycyjny zraszacz prosty POWER JET - klasyczny model. Dzięki zwiększeniu średnicy przepustowości wody wydajność dyszy została znacznie zwiększona. Wygodna obsługa dzięki dobrze wyprofilowanym elementom z wytrzymałego tworzywa. Bezstopniowa regulacja strumienia wody, od punktowego do delikatnej mżawki. Użytkowany nie tylko w ogrodzie, lecz także w gospodarstwie domowym. Seria POWER JET nie jest kompatybilna ze złączami standardowymi. Każdy produkt z grupy WHITE LINE posiada przywieszkę z kodem kreskowym i opisem.

Cena: 5,27 PLN / szt
więcej
5,27 PLN / szt szt


 JAPAN SYSTEM Szybkozłącze 1/2" z przyłączem 3/4" / 1"

NAZWA: JAPAN SYSTEM Szybkozłącze 1/2" z przyłączem 3/4" / 1"

NAZWA CD:

OPIS: Profesjonalne obrotowe złącze 1/2" z przyłączem na kran 3/4" z redukcją na 1" - "JAPAN SYSTEM". Wykonane z najwyższej jakości tworzywa ABS. Zastosowane rozwiązania konstrukcyjne złącza gwarantują maksymalną pewność połączenia z ujęciem wody, urządzeń zraszających, pistoletów, wózków ogrodowych itp. Gwarantowana jakość produktu.

Cena: 2,01 PLN / szt
więcej
2,01 PLN / szt szt

KONTAKT

traffit_generating