Categories

NOWOŚCI

strona 3 z 31
znaleziono : 453


 WHITE LINE Nypel do łączenia 2 szybkozłączy

NAZWA: WHITE LINE Nypel do łączenia 2 szybkozłączy

NAZWA CD:

OPIS: Nypel (dysk) do łączenia dwóch węży z zamontowanymi szybkozłączami. Każdy produkt z grupy WHITE LINE posiada przywieszkę z kodem kreskowym i opisem.

Cena: 0,95 PLN / szt
więcej
0,95 PLN / szt szt


 WHITE LINE Trójnik do łączenia 3 szybkozłączy

NAZWA: WHITE LINE Trójnik do łączenia 3 szybkozłączy

NAZWA CD:

OPIS: Trójnik do łączenia trzech węży z zamontowanymi szybkozłączami. Każdy produkt z grupy WHITE LINE posiada przywieszkę z kodem kreskowym i opisem.

Cena: 1,31 PLN / szt
więcej
1,31 PLN / szt szt


 WHITE LINE Przyłącze z zaworem GW 3/4"

NAZWA: WHITE LINE Przyłącze z zaworem GW 3/4"

NAZWA CD:

OPIS: Przyłącze na kran 3/4" z zaworem. Dostępne w kolorze szaro-białym. Każdy produkt z grupy WHITE LINE posiada przywieszkę z kodem kreskowym i opisem.

Cena: 3,33 PLN / szt
więcej
3,33 PLN / szt szt


 WHITE LINE Przyłącze z zaworem GW/GZ 3/4"

NAZWA: WHITE LINE Przyłącze z zaworem GW/GZ 3/4"

NAZWA CD:

OPIS: Przyłącze na kran 3/4" z zaworem. Dostępne w kolorze szaro-białym. Każdy produkt z grupy WHITE LINE posiada przywieszkę z kodem kreskowym i opisem.

Cena: 2,84 PLN / szt
więcej
2,84 PLN / szt szt


 WHITE LINE Trójnik z zaworami GW 1" / 3/4"

NAZWA: WHITE LINE Trójnik z zaworami GW 1" / 3/4"

NAZWA CD:

OPIS: Trójnik (adaptor) do kranu 3/4" z redukcją na 1". Wyposażony w dwa niezależne i regulowane zawory do podłączenia dwóch linii nawadniających. Dostępny w kolorze szaro-białym. Każdy produkt z grupy WHITE LINE posiada przywieszkę z kodem kreskowym i opisem.

Cena: 6,86 PLN / szt
więcej
6,86 PLN / szt szt


 WHITE LINE Rozdzielacz 4-drożny z zaworami

NAZWA: WHITE LINE Rozdzielacz 4-drożny z zaworami

NAZWA CD:

OPIS: Rozdzielacz z czterema niezależnymi regulowanymi zaworami na kran 1" z redukcją na 3/4". Każdy produkt z grupy WHITE LINE posiada przywieszkę z kodem kreskowym i opisem

Cena: 17,87 PLN / szt
więcej
17,87 PLN / szt szt


 WHITE LINE Wielofunkcyjne przyłącze na kran MULTI SHOWER

NAZWA: WHITE LINE Wielofunkcyjne przyłącze na kran MULTI SHOWER

NAZWA CD:

OPIS: Wielofunkcyjne przyłącze na kran MULTI SHOWER - Doskonałe do mycia i napełniania naczyń bez zdejmowania węża - 3 tryby pracy: centralny strumień, prysznic, wąż

Cena: 25,37 PLN / szt
więcej
25,37 PLN / szt szt


 WHITE LINE Zestaw 2-elementowy na wąż 3/4"

NAZWA: WHITE LINE Zestaw 2-elementowy na wąż 3/4"

NAZWA CD:

OPIS: WHITE LINE Zestaw 2-elementowy na wąż 3/4". Dostępny w kolorze szaro-białym. W skład zestawu wchodzą: - dysza prosta, regulowana - szybkozłącze do przyłączenia węża 3/4" - STOP Każdy produkt z grupy WHITE LINE posiada przywieszkę z kodem kreskowym i opisem.

Cena: 4,45 PLN / szt
więcej
4,45 PLN / szt szt


 WHITE LINE Zestaw 4-elementowy na wąż 1/2"

NAZWA: WHITE LINE Zestaw 4-elementowy na wąż 1/2"

NAZWA CD:

OPIS: Zestaw 4-elementowy z dyszą prostą i szybkozłączami na wąż 1/2" lub 5/8". Dostępny w kolorze szaro-białym. W skład zestawu wchodzą: - dysza prosta, regulowana - szybkozłącze do przyłączenia węża 1/2" lub 5/8" - szybkozłącze do przyłączenia węża 1/2" lub 5/8" - przyłącze z gwintem wewnętrznym na kran 1" na 3/4" Każdy produkt z grupy WHITE LINE posiada przywieszkę z kodem kreskowym i opisem.

Cena: 6,48 PLN / szt
więcej
6,48 PLN / szt szt


 WHITE LINE Zestaw 4-elementowy na wąż 3/4"

NAZWA: WHITE LINE Zestaw 4-elementowy na wąż 3/4"

NAZWA CD:

OPIS: Zestaw 4-elementowy z dyszą prostą i szybkozłączami na wąż 3/4". Dostępny w kolorze szaro-białym. W skład zestawu wchodzą: - dysza prosta, regulowana - szybkozłącze do przyłączenia węża 3/4" - STOP - szybkozłącze do przyłączenia węża 3/4" - STANDARD - przyłącze z gwintem wewnętrznym na kran 1" - 3/4" Każdy produkt z grupy WHITE LINE posiada przywieszkę z kodem kreskowym i opisem.

Cena: 7,49 PLN / szt
więcej
7,49 PLN / szt szt


 WHITE LINE Wkrętka do urządzeń zraszających GZ 3/4" US

NAZWA: WHITE LINE Wkrętka do urządzeń zraszających GZ 3/4" US

NAZWA CD:

OPIS: Wkrętka (adaptor) z gwintem zewnętrznym 3/4" US (amerykański). Do zraszaczy, pistoletów i wielu innych urządzeń ogrodniczych. Dostępna w kolorze szarym Każdy produkt z grupy WHITE LINE posiada przywieszkę z kodem kreskowym i opisem.

Cena: 0,76 PLN / szt
więcej
0,76 PLN / szt szt


 JAPAN SYSTEM Szybkozłącze 1/2" z przyłączem 3/4" / 1/2"

NAZWA: JAPAN SYSTEM Szybkozłącze 1/2" z przyłączem 3/4" / 1/2"

NAZWA CD:

OPIS: Profesjonalne obrotowe złącze 1/2" z przyłączem na kran 3/4" z redukcją na 1/2" - "JAPAN SYSTEM". Złącze wyposażone w filtr. Wykonane z najwyższej jakości tworzywa ABS. Zastosowane rozwiązania konstrukcyjne złącza gwarantują maksymalną pewność połączenia z ujęciem wody, urządzeń zraszających, pistoletów, wózków ogrodowych itp. Gwarantowana jakość produktu.

Cena: 1,54 PLN / szt
więcej
1,54 PLN / szt szt


 JAPAN SYSTEM Szybkozłącze 1/2" z przyłączem 3/4" / 1"

NAZWA: JAPAN SYSTEM Szybkozłącze 1/2" z przyłączem 3/4" / 1"

NAZWA CD:

OPIS: Profesjonalne obrotowe złącze 1/2" z przyłączem na kran 3/4" z redukcją na 1" - "JAPAN SYSTEM". Wykonane z najwyższej jakości tworzywa ABS. Zastosowane rozwiązania konstrukcyjne złącza gwarantują maksymalną pewność połączenia z ujęciem wody, urządzeń zraszających, pistoletów, wózków ogrodowych itp. Gwarantowana jakość produktu.

Cena: 2,01 PLN / szt
więcej
2,01 PLN / szt szt


 WHITE LINE Dysza zraszająca POWER JET

NAZWA: WHITE LINE Dysza zraszająca POWER JET

NAZWA CD:

OPIS: Tradycyjny zraszacz prosty POWER JET - klasyczny model. Dzięki zwiększeniu średnicy przepustowości wody wydajność dyszy została znacznie zwiększona. Wygodna obsługa dzięki dobrze wyprofilowanym elementom z wytrzymałego tworzywa. Bezstopniowa regulacja strumienia wody, od punktowego do delikatnej mżawki. Użytkowany nie tylko w ogrodzie, lecz także w gospodarstwie domowym. Seria POWER JET nie jest kompatybilna ze złączami standardowymi. Każdy produkt z grupy WHITE LINE posiada przywieszkę z kodem kreskowym i opisem.

Cena: 5,27 PLN / szt
więcej
5,27 PLN / szt szt


 WHITE LINE Szybkozłącze 3/4" POWER JET

NAZWA: WHITE LINE Szybkozłącze 3/4" POWER JET

NAZWA CD:

OPIS: Wysokiej jakości szybkozłącze POWER JET na wąż 3/4". Zwiększona średnica przepustowości wody. Można je montować na dwóch końcach węża, co umożliwia szybkie przyłączenie innych elementów systemu nawadniającego z serii POWER JET . Szybkozłącze wyposażone jest w odpowiednio wyprofilowane ząbki, które zapewniają solidny montaż węży o cienkich ściankach. Seria POWER JET nie jest kompatybilna z złączami standardowymi. Każdy produkt z grupy WHITE LINE posiada przywieszkę z kodem kreskowym i opisem.

Cena: 3,87 PLN / szt
więcej
3,87 PLN / szt szt

KONTAKT

traffit_generating