Categories

NOWOŚCI

strona 2 z 31
znaleziono : 453
WHITE LINE Reparator do węża 1/2"

NAZWA: WHITE LINE Reparator do węża 1/2"

NAZWA CD:

OPIS: Reparator (łącznik) do węży 1/2" lub 5/8". Wykonany z bardzo dobrej jakości tworzywa PVC. Do profesjonalnego użytku w systemach nawadniających i zraszających. Można go użyć, gdy zaistnieje potrzeba przedłużenia węża lub naprawy w przypadku uszkodzenia mechanicznego. Reparator wyposażony jest w odpowiednio wyprofilowane ząbki, które zapewniają solidny montaż węży o cienkich ściankach. Dostępny w kolorze szaro-białym. Każdy produkt z grupy WHITE LINE posiada przywieszkę z kodem kreskowym i opisem.

Cena: 1,24 PLN / szt
więcej
1,24 PLN / szt szt
WHITE LINE Reparator do węża 3/4"

NAZWA: WHITE LINE Reparator do węża 3/4"

NAZWA CD:

OPIS: Reparator (łącznik) do węży 3/4". Wykonany z bardzo dobrej jakości tworzywa PVC. Do profesjonalnego użytku w systemach nawadniających i zraszających. Można go użyć, gdy zaistnieje potrzeba przedłużenia węża lub naprawy w przypadku uszkodzenia mechanicznego. Reparator wyposażony jest w odpowiednio wyprofilowane ząbki, które zapewniają solidny montaż węży o cienkich ściankach. Dostępny w kolorze szaro-białym Każdy produkt z grupy WHITE LINE posiada przywieszkę z kodem kreskowym i opisem.

Cena: 2,01 PLN / szt
więcej
2,01 PLN / szt szt
WHITE LINE Reparator do węża 1"

NAZWA: WHITE LINE Reparator do węża 1"

NAZWA CD:

OPIS: Reparator (łącznik) do węży 1". Wykonany z bardzo dobrej jakości tworzywa PVC. Do profesjonalnego użytku w systemach nawadniających i zraszających. Można go użyć, gdy zaistnieje potrzeba przedłużenia węża lub naprawy w przypadku uszkodzenia mechanicznego. Reparator wyposażony jest w odpowiednio wyprofilowane ząbki, które zapewniają solidny montaż węży o cienkich ściankach. Dostępny w kolorze szaro-białym. Każdy produkt z grupy WHITE LINE posiada przywieszkę z kodem kreskowym i opisem.

Cena: 5,46 PLN / szt
więcej
5,46 PLN / szt szt


 WHITE LINE Reparator do węża 3/4" / 1/2"

NAZWA: WHITE LINE Reparator do węża 3/4" / 1/2"

NAZWA CD:

OPIS: Reparator (łącznik) do węży 1/2" lub 5/8" z adapterem na 3/4". Wykonany z bardzo dobrej jakości tworzywa PVC. Do profesjonalnego użytku w systemach nawadniających i zraszających. Można go użyć, gdy zaistnieje potrzeba przedłużenia węża lub naprawy, w przypadku uszkodzenia mechanicznego. Reparator wyposażony jest w odpowiednio wyprofilowane ząbki, które zapewniają solidny montaż węży o cienkich ściankach. Dostępny w kolorze szaro-białym. Każdy produkt z grupy WHITE LINE posiada przywieszkę z kodem kreskowym i opisem.

Cena: 2,30 PLN / szt
więcej
2,30 PLN / szt szt
WHITE LINE Reparator do węża 1" / 3/4"

NAZWA: WHITE LINE Reparator do węża 1" / 3/4"

NAZWA CD:

OPIS: Reparator (łącznik) do węży 3/4" na 1". Wykonany z bardzo dobrej jakości tworzywa PVC. Do profesjonalnego użytku w systemach nawadniających i zraszających. Można go użyć, gdy zaistnieje potrzeba przedłużenia węża lub naprawy, w przypadku uszkodzenia mechanicznego. Reparator wyposażony jest w odpowiednio wyprofilowane ząbki, które zapewniają solidny montaż węży o cienkich ściankach. Dostępny w kolorze szaro-białym. Każdy produkt z grupy WHITE LINE posiada przywieszkę z kodem kreskowym i opisem.

Cena: 4,68 PLN / szt
więcej
4,68 PLN / szt szt


 WHITE LINE Szybkozłącze GZ 3/4" STANDARD

NAZWA: WHITE LINE Szybkozłącze GZ 3/4" STANDARD

NAZWA CD:

OPIS: Wysokiej jakości szybkozłączki z gwintem zewnętrznym 3/4" - STANDARD. Szybkozłącze wyposażone jest w odpowiednio wyprofilowane ząbki, które zapewniają solidny montaż węży o cienkich ściankach. Dostępna w kolorze szaro-białym. Każdy produkt z grupy WHITE LINE posiada przywieszkę z kodem kreskowym i opisem.

Cena: 1,95 PLN / szt
więcej
1,95 PLN / szt szt


 WHITE LINE Szybkozłącze GW 3/4" STOP

NAZWA: WHITE LINE Szybkozłącze GW 3/4" STOP

NAZWA CD:

OPIS: Wysokiej jakości szybkozłączki z gwintem wewnętrznym 3/4" - STOP. Szybkozłącze wyposażone jest w odpowiednio wyprofilowane ząbki, które zapewniają solidny montaż węży o cienkich ściankach. Dostępna w kolorze szaro-białym. Każdy produkt z grupy WHITE LINE posiada przywieszkę z kodem kreskowym i opisem.

Cena: 2,29 PLN / szt
więcej
2,29 PLN / szt szt


 WHITE LINE Przyłącze regulowane na kran GW 1" / 3/4"

NAZWA: WHITE LINE Przyłącze regulowane na kran GW 1" / 3/4"

NAZWA CD:

OPIS: Regulowane przyłącze (adaptor) z gwintem wewnętrznym na kran 1" i redukcją 3/4". Dostępny w kolorze szaro-białym. Każdy produkt z grupy WHITE LINE posiada przywieszkę z kodem kreskowym i opisem

Cena: 8,75 PLN / szt
więcej
8,75 PLN / szt szt


 WHITE LINE Przyłącze na kran GW 1/2"

NAZWA: WHITE LINE Przyłącze na kran GW 1/2"

NAZWA CD:

OPIS: Przyłącze (adaptor) z gwintem wewnętrznym na kran 1/2" lub 5/8". Dostępny w kolorze szarym. Każdy produkt z grupy WHITE LINE posiada przywieszkę z kodem kreskowym i opisem

Cena: 0,75 PLN / szt
więcej
0,75 PLN / szt szt


 WHITE LINE Przyłącze na kran GW 3/4"

NAZWA: WHITE LINE Przyłącze na kran GW 3/4"

NAZWA CD:

OPIS: Przyłącze (adaptor) z gwintem wewnętrznym na kran 3/4". Dostępny w kolorze szarym. Każdy produkt z grupy WHITE LINE posiada przywieszkę z kodem kreskowym i opisem

Cena: 0,78 PLN / szt
więcej
0,78 PLN / szt szt


 WHITE LINE Przyłącze na kran GW 1"

NAZWA: WHITE LINE Przyłącze na kran GW 1"

NAZWA CD:

OPIS: Przyłącze (adaptor) z gwintem wewnętrznym na kran 1". Dostępny w kolorze szarym. Każdy produkt z grupy WHITE LINE posiada przywieszkę z kodem kreskowym i opisem

Cena: 0,89 PLN / szt
więcej
0,89 PLN / szt szt


 WHITE LINE Przyłącze na kran 3/4" / 1/2"

NAZWA: WHITE LINE Przyłącze na kran 3/4" / 1/2"

NAZWA CD:

OPIS: Przyłącze z gwintem wewnętrznym na kran 3/4"-1/2". Dostępny w kolorze biało-szarym. Każdy produkt z grupy WHITE LINE posiada przywieszkę z kodem kreskowym i opisem.

Cena: 1,19 PLN / szt
więcej
1,19 PLN / szt szt


 WHITE LINE Przyłącze na kran 1" / 3/4"

NAZWA: WHITE LINE Przyłącze na kran 1" / 3/4"

NAZWA CD:

OPIS: Przyłącze z gwintem wewnętrznym na kran 1"-3/4". Dostępny w kolorze biało-szarym. Każdy produkt z grupy WHITE LINE posiada przywieszkę z kodem kreskowym i opisem .

Cena: 1,61 PLN / szt
więcej
1,61 PLN / szt szt


 WHITE LINE Wkrętka do urządzeń zraszających GZ 1/2"

NAZWA: WHITE LINE Wkrętka do urządzeń zraszających GZ 1/2"

NAZWA CD:

OPIS: Wkrętka (adaptor) z gwintem zewnętrznym 1/2" do zraszaczy, pistoletów i wielu innych urządzeń ogrodniczych. Dostępna w kolorze szarym Każdy produkt z grupy WHITE LINE posiada przywieszkę z kodem kreskowym i opisem.

Cena: 0,76 PLN / szt
więcej
0,76 PLN / szt szt


 WHITE LINE Wkrętka do urządzeń zraszających GZ 3/4"

NAZWA: WHITE LINE Wkrętka do urządzeń zraszających GZ 3/4"

NAZWA CD:

OPIS: Wkrętka (adaptor) z gwintem zewnętrznym 3/4" do zraszaczy, pistoletów i wielu innych urządzeń ogrodniczych. Dostępna w kolorze szarym Każdy produkt z grupy WHITE LINE posiada przywieszkę z kodem kreskowym i opisem.

Cena: 0,64 PLN / szt
więcej
0,64 PLN / szt szt

KONTAKT

traffit_generating