Categories

NOWOŚCI

strona 1 z 31
znaleziono : 453


 WHITE LINE Dysza zraszająca, regulowana TPR

NAZWA: WHITE LINE Dysza zraszająca, regulowana TPR

NAZWA CD:

OPIS: Wysokiej jakości dysza prosta, regulowana. Dobrze wyprofilowane elementy z wytrzymałego tworzywa zapewniają wygodną obsługę. Wyposażona jest w antypoślizgową powłokę. Nypel do szybkozłączy ułatwia szybkie, komfortowe podłączanie i odłączanie urządzeń zraszających. Umożliwia bezstopniową regulację strumienia wody - od ostrego do lekkiej mgiełki. Posiada możliwość zamknięcia wody. Każdy produkt z grupy WHITE LINE posiada przywieszkę z kodem kreskowym i opisem.

Cena: 3,22 PLN / szt
więcej
3,22 PLN / szt szt


 WHITE LINE Szybkozłącze 1/2" STANDARD TPR

NAZWA: WHITE LINE Szybkozłącze 1/2" STANDARD TPR

NAZWA CD:

OPIS: Wysokiej jakości szybkozłączki na wąż 1/2" lub 5/8 " - STANDARD. Wyposażone są w antypoślizgową powłokę, ułatwiającą szybkie, komfortowe podłączenie i odłączenie urządzeń zraszających. Wyposażone w odpowiednio zaprojektowane ząbki, które zapewniają solidny montaż węży o cienkich ściankach. Każdy produkt z grupy WHITE LINE posiada przywieszkę z kodem kreskowym i opisem.

Cena: 3,27 PLN / szt
więcej
3,27 PLN / szt szt


 WHITE LINE Szybkozłącze 1/2" STOP TPR

NAZWA: WHITE LINE Szybkozłącze 1/2" STOP TPR

NAZWA CD:

OPIS: Wysokiej jakości szybkozłączki na wąż 1/2" lub 5/8" - STOP. Wyposażone w antypoślizgową powłokę ułatwiającą szybkie, komfortowe podłączenie i odłączenie urządzeń zraszających. Wyposażone w odpowiednio zaprojektowane ząbki, które zapewniają solidny montaż węży o cienkich ściankach. Każdy produkt z grupy WHITE LINE posiada przywieszkę z kodem kreskowym i opisem.

Cena: 3,90 PLN / szt
więcej
3,90 PLN / szt szt


 WHITE LINE Szybkozłącze 3/4" STANDARD TPR

NAZWA: WHITE LINE Szybkozłącze 3/4" STANDARD TPR

NAZWA CD:

OPIS: Wysokiej jakości szybkozłączki na wąż 3/4" - STANDARD. Wyposażone są w antypoślizgową powłokę, ułatwiającą szybkie, komfortowe podłączenie i odłączenie urządzeń zraszających. Wyposażone w odpowiednio zaprojektowane ząbki, które zapewniają solidny montaż węży o cienkich ściankach. Każdy produkt z grupy WHITE LINE posiada przywieszkę z kodem kreskowym i opisem.

Cena: 4,14 PLN / szt
więcej
4,14 PLN / szt szt


 WHITE LINE Szybkozłącze 3/4" STOP TPR

NAZWA: WHITE LINE Szybkozłącze 3/4" STOP TPR

NAZWA CD:

OPIS: Wysokiej jakości szybkozłączki na wąż 3/4" - STOP. Wyposażone w antypoślizgową powłokę ułatwiającą szybkie, komfortowe podłączenie i odłączenie urządzeń zraszających. Wyposażone w odpowiednio zaprojektowane ząbki, które zapewniają solidny montaż węży o cienkich ściankach. Każdy produkt z grupy WHITE LINE posiada przywieszkę z kodem kreskowym i opisem.

Cena: 4,42 PLN / szt
więcej
4,42 PLN / szt szt


 WHITE LINE Dysza zraszająca, regulowana

NAZWA: WHITE LINE Dysza zraszająca, regulowana

NAZWA CD:

OPIS: Tradycyjny zraszacz prosty - klasyczny model. Dobrze wyprofilowane elementy z wytrzymałego tworzywa gwarantują wygodną obsługę. Posiada bezstopniową regulację strumienia wody - od punktowego do delikatnej mżawki. Użytkowany nie tylko w ogrodzie, lecz także w gospodarstwie domowym. Dostępna w kolorze szaro-białym. Każdy produkt z grupy WHITE LINE posiada przywieszkę z kodem kreskowym i opisem.

Cena: 1,84 PLN / szt
więcej
1,84 PLN / szt szt


 WHITE LINE Szybkozłącze 1/2" STANDARD

NAZWA: WHITE LINE Szybkozłącze 1/2" STANDARD

NAZWA CD:

OPIS: Wysokiej jakości szybkozłączki na wąż 1/2" lub 5/8" - STANDARD. Można je montować na dwóch końcach węża. Umożliwia to szybkie przyłączenie innych elementów systemu nawadniającego. Szybkozłącze wyposażone jest w odpowiednio wyprofilowane ząbki, które zapewniają solidny montaż węży o cienkich ściankach. Dostępna w kolorze szaro-białym. Każdy produkt z grupy WHITE LINE posiada przywieszkę z kodem kreskowym i opisem.

Cena: 1,87 PLN / szt
więcej
1,87 PLN / szt szt


 WHITE LINE Szybkozłącze 1/2" STOP

NAZWA: WHITE LINE Szybkozłącze 1/2" STOP

NAZWA CD:

OPIS: Wysokiej jakości szybkozłączki na wąż 1/2" lub 5/8 " z opcją STOP. Pozwala to na wymianę zraszaczy bez potrzeby zakręcania wody. Szybkozłącze wyposażone jest w odpowiednio wyprofilowane ząbki, które zapewniają solidny montaż węży o cienkich ściankach. Dostępna w kolorze szaro-białym. Każdy produkt z grupy WHITE LINE posiada przywieszkę z kodem kreskowym i opisem.

Cena: 2,24 PLN / szt
więcej
2,24 PLN / szt szt


 WHITE LINE Szybkozłącze UNIVERSAL 1/2", 5/8", 3/4"

NAZWA: WHITE LINE Szybkozłącze UNIVERSAL 1/2", 5/8", 3/4"

NAZWA CD:

OPIS: Wysokiej jakości szybkozłączki na wąż 1/2", 5/8", 3/4" - UNIVERSAL . Można je montować na dwóch końcach węża. Umożliwia to szybkie przyłączenie innych elementów systemu nawadniającego. Szybkozłącze wyposażone jest w odpowiednio wyprofilowane ząbki, które zapewniają solidny montaż węży o cienkich ściankach. Dostępna w kolorze szaro-białym. Każdy produkt z grupy WHITE LINE posiada przywieszkę z kodem kreskowym i opisem.

Cena: 3,52 PLN / szt
więcej
3,52 PLN / szt szt


 WHITE LINE Szybkozłącze UNIVERSAL 1/2", 5/8", 3/4" STOP

NAZWA: WHITE LINE Szybkozłącze UNIVERSAL 1/2", 5/8", 3/4" STOP

NAZWA CD:

OPIS: Wysokiej jakości szybkozłączki ze stopem na wąż 1/2", 5/8", 3/4" - UNIVERSAL . Można je montować na dwóch końcach węża. Umożliwia to szybkie przyłączenie innych elementów systemu nawadniającego. Szybkozłącze wyposażone jest w odpowiednio wyprofilowane ząbki, które zapewniają solidny montaż węży o cienkich ściankach. Dostępna w kolorze szaro-białym. Każdy produkt z grupy WHITE LINE posiada przywieszkę z kodem kreskowym i opisem.

Cena: 3,90 PLN / szt
więcej
3,90 PLN / szt szt


 WHITE LINE Reparator UNIVERSAL do węża 1/2", 5/8", 3/4"

NAZWA: WHITE LINE Reparator UNIVERSAL do węża 1/2", 5/8", 3/4"

NAZWA CD:

OPIS: Reparator UNIVERSAL (łącznik) do węży 1/2", 5/8", 3/4". Wykonany z bardzo dobrej jakości tworzywa PVC. Do profesjonalnego użytku w systemach nawadniających i zraszających. Można go użyć, gdy zaistnieje potrzeba przedłużenia węża lub naprawy w przypadku uszkodzenia mechanicznego. Reparator wyposażony jest w odpowiednio wyprofilowane ząbki, które zapewniają solidny montaż węży o cienkich ściankach. Dostępny w kolorze szaro-białym. Każdy produkt z grupy WHITE LINE posiada przywieszkę z kodem kreskowym i opisem.

Cena: 3,52 PLN / szt
więcej
3,52 PLN / szt szt


 WHITE LINE Szybkozłącze 3/4" STANDARD

NAZWA: WHITE LINE Szybkozłącze 3/4" STANDARD

NAZWA CD:

OPIS: Wysokiej jakości szybkozłączki na wąż 3/4" - STANDARD. Można je montować na dwóch końcach węża. Umożliwia to szybkie przyłączenie innych elementów systemu nawadniającego. Szybkozłącze wyposażone jest w odpowiednio wyprofilowane ząbki, które zapewniają solidny montaż węży o cienkich ściankach. Dostępna w kolorze szaro-białym. Każdy produkt z grupy WHITE LINE posiada przywieszkę z kodem kreskowym i opisem.

Cena: 2,41 PLN / szt
więcej
2,41 PLN / szt szt


 WHITE LINE Szybkozłącze 3/4" STOP

NAZWA: WHITE LINE Szybkozłącze 3/4" STOP

NAZWA CD:

OPIS: Wysokiej jakości szybkozłączki na wąż 3/4" z opcją STOP. Pozwala to na wymianę zraszaczy bez potrzeby zakręcania wody. Szybkozłącze wyposażone jest w odpowiednio wyprofilowane ząbki, które zapewniają solidny montaż węży o cienkich ściankach. Dostępna w kolorze szaro-białym. Każdy produkt z grupy WHITE LINE posiada przywieszkę z kodem kreskowym i opisem.

Cena: 2,66 PLN / szt
więcej
2,66 PLN / szt szt


 WHITE LINE Przyłącze na wąż 1/2"  -  GZ 3/4"

NAZWA: WHITE LINE Przyłącze na wąż 1/2" - GZ 3/4"

NAZWA CD:

OPIS: Przyłącze do węża 1/2" z przejściem na gwint zewnętrzny 3/4". Każdy produkt z grupy WHITE LINE posiada przywieszkę z kodem kreskowym i opisem

Cena: 0,97 PLN / szt
więcej
0,97 PLN / szt szt
WHITE LINE Reparator do węża 1/2"

NAZWA: WHITE LINE Reparator do węża 1/2"

NAZWA CD:

OPIS: Reparator (łącznik) do węży 1/2" lub 5/8". Wykonany z bardzo dobrej jakości tworzywa PVC. Do profesjonalnego użytku w systemach nawadniających i zraszających. Można go użyć, gdy zaistnieje potrzeba przedłużenia węża lub naprawy w przypadku uszkodzenia mechanicznego. Reparator wyposażony jest w odpowiednio wyprofilowane ząbki, które zapewniają solidny montaż węży o cienkich ściankach. Dostępny w kolorze szaro-białym. Każdy produkt z grupy WHITE LINE posiada przywieszkę z kodem kreskowym i opisem.

Cena: 1,24 PLN / szt
więcej
1,24 PLN / szt szt

KONTAKT

traffit_generating